Bilder Ingrid Maria Jacobsson Akvarell på papper
Konstnär född 1944 "Pojken och Ugglan" Signerad: Ingrid Maria Jacobsson Mått på bildyta: 29 x 22 cm Mått inklusive ram: 40 x 33 cm
Ingrid Maria Jacobsson Watercolor on paper Artist born in 1944 "The Boy and the Owl" Signed: Ingrid Maria Jacobsson Dimensions of image area: 29 x 22 cm Dimensions including frame: 40 x 33 cm Condition report: No remarks
Slutar om 2 timmar 32 minuter
Slutar om 2 timmar 32 minuter