Bilder Skrivbordslampa art nouveau 1900-tal
Bordslampa med justerbar arm, lampfot och stomme i metall Gjuten bottenplatta Höjd: 31 cm
Konditionsrapport: Ej funktionstestad, mindre bruksslitage, inga övriga anmärkningar
Desk lamp art nouveau 20th century Table lamp with adjustable arm, lamp base and metal frame Molded base plate Height: 31 cm Condition report: Not functionally tested, minor wear and tear, no other remarks
Slutar om 1 timme 13 minuter
Slutar om 1 timme 14 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 1 timme 14 minuter