Bilder Brevpress / Skrivbordsställ Brons 1800/1900-tal

Brevpress / Skrivbordsställ Brons 1800/1900-tal

700 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Brevpress / skulptur tillverkad i brons föreställande örn på stensockel Troligen rysk Höjd: 10,5 cm Bredd: 18,5 cm
Konditionsrapport: Åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Letter press Bronze 19th/20th century Letter press / sculpture made in bronze depicting an eagle on a stone plinth Height: 10.5 cm Width: 18.5 cm Condition report: Age-based wear, no other remarks

Väggur, form av fickur, Landex

Värdering: -

Bud: 0 SEK

Fåtölj "Lamino", Swedese, Yngve Ekström

Värdering: 2 000

Bud: 5 900 SEK

Norrbotten

87 Div

Värdering: -

Bud: 20 SEK

Närke

Träknosa, signerad E.H -75

Värdering: -

Bud: 150 SEK