Bilder Ture Berglund "Minan" Skansen glasbruk 1900-tal (2 st)
Handblåsta vaser i klarglas föreställande sjöminor Höjd: 12 cm Diameter: 13 cm
Ture Berglund "Minan" Skansen glassworks 20th century (2 pcs) Hand-blown vases in clear glass representing naval mines Height: 12 cm Diameter: 13 cm Condition report: No remarks
Slutar om 1 timme 41 minuter
Slutar om 1 timme 41 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 1 timme 41 minuter