Bilder Bordslampa BIAB 1970-tal
Bordslampa med kvadratisk fot i mörkbetsad trä Sfärisk glaskupa i klarglas med luftbubblor Etiketmärkt: BIAB Sweden Höjd: 42 cm Diameter: 30 cm
Konditionsrapport: Ej orginalkupa, nagg i mynning på kupa, inga övriga anmärkningar
Table lamp BIAB 1970s Table lamp with square base in dark stained wood Spherical glass cup in clear glass with air bubbles Labeled: BIAB Sweden Height: 42 cm Diameter: 30 cm Condition report: Not original cup, chip in mouth of cup, no other remarks
Slutar om 8 timmar 59 minuter
Slutar om 8 timmar 59 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 8 timmar 59 minuter