Bilder The Bridge Axelväska Läder 1900-tal

The Bridge Axelväska Läder 1900-tal

700 SEK

Värdering: 800 SEK

Axelremsväska i läder med ett yttre och två inre fack. Insidan klädd i tyg. Märkt: The Bridge Made in Italy Höjd: 18 cm Längd: 24 cm
Konditionsrapport: Mindre bruksslitage, mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
The Bridge Shoulder Bag Leather 20th Century Shoulder strap bag in leather with one outer and two inner pockets. Inside lined in fabric. Marked: The Bridge Made in Italy Height: 18 cm Length: 24 cm Condition: Minor usage wear, minor age-based wear, no other remarks

KAMIN, Husqvarna 153, H: 69cm (bruksslitage, rost)

Värdering: -

Bud: 550 SEK

MÖBELKRÖN/HYLLA Nyrenässans, 18-1900 tal. 90x70cm (färgsläpp)

Värdering: -

Bud: 60 SEK

PAPPERSRULLEHÅLLARE med pappersrulle, H: 86cm B: 50cm (pappersrulle fuktskadad)

Värdering: -

Bud: 150 SEK

TRÄDGÅRDSSOFFA B:135cm (bruksslitage, färgsläpp, 1st bräda knäckt)

Värdering: -

Bud: 650 SEK