Bilder Margareta Renberg 1945-2005 Färgserigrafi
Komposition. Signerad med blyerts: Margareta Renberg Numrerad: 144/150 Mått på papper: 70 x 50 cm Ej ramad
Margareta Renberg 1945-2005 Color serigraphy Composition. Signed with pencil: Margareta Renberg Numbered: 144/150 Dimensions of paper: 70 x 50 cm Not framed Condition report: No remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 9 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 11 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 13 minuter