Bilder Ulf Forsberg Fotografi

Ulf Forsberg Fotografi

100 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Ulf Forsberg född 1955 "The Bad Lady" Signerad: Ulf Numrerat: 2/10 Print uppfodrat på kapafix (hårdkartong) Mått på bildyta: 69 x 49 cm Mått med ram: 72 x 52 cm
Ulf Forsberg Photography Ulf Forsberg born in 1955 "The Bad Lady" Signed: Ulf Numbered: 2/10 Print lined on kapafix (hardboard) Image area dimensions: 69 x 49 cm Dimensions with frame: 72 x 52 cm Condition report: No remarks

SKÅP med vitrinöverdel, modern tillverkning. H:180x 80x 40cm

Värdering: -

Bud: 850 SEK

MATTA, handknuten, Iran, 127x200cm (slitage)

Värdering: -

Bud: 70 SEK

CROSSTRAINER, Abilica

Värdering: -

Bud: 80 SEK

DUSCHVÄGGAR oanvända i glas & aluminium. H: 195x90cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK