Bilder Olle Gustafsson Blandteknik på Duk

Olle Gustafsson Blandteknik på Duk

1100 SEK

Värdering: 2 000 SEK

Konstnär född: 1935 "Vagnen" Monogramsignerad: OG Mått på duk: 81 x 54 cm Mått med ram: 83 x 56 cm

Konditionsrapport: Mindre färgsläpp, inga övriga anmärkningar

Olle Gustafsson Oil on Canvas

Artist born: 1935
"The trailer" Monogram
Signed: OG

Dimensions of canvas: 81 x 54 cm
Dimensions with frame: 83 x 56 cm

Condition report: Minor paint loss, no other remarks

TALLRIKAR djupa 12st. "Måsen" Bing & Gröndahl, Danmark D:21,5 cm

Värdering: -

Bud: 1 050 SEK

LJUSSTAKAR, SKÅL & KRUKA H:16 cm, jul

Värdering: -

Bud: 0 SEK

TALLRIKAR flata 10st. "Måsen" Bing & Gröndahl, Danmark D:24,5 cm

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

BARNBÖCKER

Värdering: -

Bud: 50 SEK