Bilder Pontus Carle Akvarell på papper

Pontus Carle Akvarell på papper

Värdering: 800 SEK

Konstnär född: 1955. Surrealistisk komposition. Signerad: Pontus Carle Daterad: 1982 Mått på papper: 28 x 20 cm Mått inklusive ram: 43 x 33 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Pontus Carle Watercolor on paper Artist born: 1955. Surreal composition. Signed: Pontus Carle Dated: 1982 Dimensions of paper: 28 x 20 cm Dimensions including frame: 43 x 33 cm Condition report: Minor wear on frame, No other remarks.

Gunghäst Gemla, 1900-talets första hälft

Värdering: -

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 10 timmar 36 minuter

Stop silver, Barock-stil, GAB

Värdering: -

Bud: 5 000 SEK

Mårten Andersson färglitografi "Brudparet" signerad

Värdering: -

Bud: 6 600 SEK

Bokskåp sekelskiftet

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 10 timmar 37 minuter