Bilder Gustaf Magnusson 1890-1957 Olja på duk
Same i fjällmiljö Signerad Mått på duk: 35 x 27 cm Ramens mått: 43 x 36 cm
Konditionsrapport: Mindre färgkrackeleringar, inga övriga anmärkningar
Gustaf Magnusson 1890-1957 Oil on canvas Sami in mountain landscape Signed Dimensions on canvas: 35 x 27 cm Dimensions of the frame: 43 x 36 cm Condition report: Minor color crackling, no other remarks
Värdering: 3 000 SEK
Högsta bud:Bud: 1 200 SEK
Värdering: 1 500 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK