Bilder Miniatyrkamera Konan-16 Automat 1950-tal
16 mm film Bländare: 3,5 Brännvidd: 25mm Tillverkad av: Chiyoda Kogaku, Japan Storlek: 72 × 46 × 23mm
Konditionsrapport: Mindre obetydligt bruksslitage, gott helhetsintryck, inga övriga anmärkningar
Subminiature camera Konan-16 Automat 1950s 16 mm film Aperture: 3.5 Focal length: 25mm Made by: Chiyoda Kogaku, Japan Size: 72 × 46 × 23mm Condition report: Minor insignificant use wear, good overall impression, no other remarks
Slutar om 1 timme 5 minuter
Slutar om 1 timme 5 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 1 timme 6 minuter