Bilder Bill Olson Blandteknik på papper
Konstnär född: 1950 Signerad: Bill Olson Mått bildyta: 31,5 x 37 cm Mått inklusive ram: 46,5 x 54,8 cm
Konditionsrapport: Sliten ram, Inga anmärkningar
Artist born: 1950 Signed: Bill Olson Image area dimensions: 31.5 x 37 cm Dimensions including frame: 46.5 x 54.8 cm Condition report: Worn frame, No remarks
Värdering: 2 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 800 SEK
Norrbotten