Bilder Okänd konstnär Olja på duk 1900-tal
Fartyg på havet. Monogramsignerad: AS Oidentifierad konstnär. Mått bildyta: 46 x 36 cm Mått inklusive ram: 60 x 49 cm
Konditionsrapport: Mindre slitage på ram, Inga övriga anmärkningar.
Unknown artist Oil on canvas from the 20th century Ship on the sea. Monogram signed: AS Unidentified artist. Image area dimensions: 46 x 36 cm Dimensions including frame: 60 x 49 cm Condition report: Minor wear on frame, No other remarks.
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 9 minuter