Bilder Carl-Harry Stålhane Hänkelvas 1900-tal
Carl-Harry Stålhane 1920-1990 Vas i glaserat stengods med figurscen och polykrom dekor Märkt: Rörstrand CHS Höjd: 23 cm
Konditionsrapport: Mindre åldersbaserat slitage, inga övriga anmärkningar
Carl-Harry Stålhane Handle Vase 20th century Carl-Harry Stålhane 1920-1990 Vase in glazed stoneware with figure scene and polychrome decoration Marked: Rörstrand CHS Height: 23 cm Condition report: Minor age-based wear, no other remarks
Värdering: 300 SEK
Högsta bud:Bud: 1 100 SEK
Slutar om 1 timme 10 minuter
Värdering: 400 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 1 timme 12 minuter
Värdering: 500 SEK
Högsta bud:Bud: 850 SEK
Slutar om 1 timme 14 minuter