Bilder Golvlampa "Taller Uno Kay P" 1900-tal

Golvlampa "Taller Uno Kay P" 1900-tal

1 månad 1 timme 38 minuter

2024-03-28 18:06

950 SEK

Värdering: 1 000 SEK

Skaft i kromad metall med höj och sänkbar skärm Rund, gjuten fot i lövträ Höjd: ca. 140 cm
Konditionsrapport: Mindre brukssliatge, inga övriga anmärkningar
Floor lamp "Taller Uno Kay P" 20th century Handle in chromed metal with adjustable screen Round, molded foot in hardwood Height: approx. 140 cm Condition report: Minor wear and tear, no other remarks

Bokhyllssystem teak.

Värdering: -

Bud: 750 SEK

VÄGGUR "GULDPENDYL"

Värdering: -

Bud: 90 SEK

AGA LÖDLOD OCH ESAB SVETSELEKTRODER

Värdering: -

Bud: 250 SEK

TRÄDGÅRDSSTOLAR 4 + 2st, i plast, stapelbara.

Värdering: -

Bud: 100 SEK