Auktioner Guld, Silver & Smycken Ett par ljusstakar, silver, MGAB

Bilder Ett par ljusstakar, silver, MGAB

Ett par ljusstakar, silver, MGAB

400 SEK

Värdering: 800 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

COLLIER, 18k guld, Italien, med briljantslipade diamanter och smaragd, tot vikt ca 13,5 g

Värdering: 7 000

Bud: 6 600 SEK

Vas cloisonnéarbete. Höjd: 49 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Akvarell Oidentifierad konstnär. Signerad, akvarell, landskap med vattendrag, 21x51 cm, yttermått inklusive ram: 27x57 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Väggbord med stenskiva. Bredd: 49 cm. Djup: 24 cm, höjd: 77 cm

Värdering: -

Bud: 200 SEK