Bilder VÄGGHYLLA, fanerad i teak, H: 100x 71x 21cm (slitage)
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK