Bilder FAT Gustavsberg studio 15,5*12 cm

FAT Gustavsberg studio 15,5*12 cm

1 månad 21 timmar 55 minuter

2024-03-28 20:12

225 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

Matsalsgrupp Gustaviansk stil, 5 delar, mahogny, 2 st iläggsskivor, diameter: 110, höjd: 74 cm, ilägg 30 cm / st

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Färglitografi Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, EA upplaga, Mosebacke Torg. Färglitografi, bildmått: 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 65x73 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK

DUK, linnedamast, "Draken", 1900-tal

Värdering: 300

Bud: 350 SEK

Träsnitt Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, numrerad 2/25, daterad 82. Bildmått: 25x55 cm, yttermått inklusive ram: 43x72 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK