Bilder FAT Gustavsberg studio 15,5*12 cm
Matsalsgrupp Gustaviansk stil, 5 delar, mahogny, 2 st iläggsskivor, diameter: 110, höjd: 74 cm, ilägg 30 cm / st
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 1 500 SEK
Färglitografi Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, EA upplaga, Mosebacke Torg. Färglitografi, bildmått: 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 65x73 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 900 SEK