Bilder KNIV, blad märkt R.B. L:17,5 cm
Oljemålning 1800-tal, Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, Venedig. Olja på pannå, 18x30 cm, yttermått inklusive ram: 23x35 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 700 SEK
Akvarell Angela Utbult. Signerad, daterad 1965, Torg i Krakow. Akvarell, bildmått: 21x31 cm, yttermått inklusive ram: 39x46 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Värdering: 1 200 SEK
Högsta bud:Bud: 2 000 SEK