Bilder GRYTKROKAR smide Minsta L:13 cm

GRYTKROKAR smide Minsta L:13 cm

1 månad 20 timmar 29 minuter

2024-03-28 20:51

70 SEK

Värdering: - SEK

Arvika Auktionsverk AB

Stränggatan 8
671 41 Arvika

info@arvikaauktionsverk.se
Tel: 070-572 95 16 Jörgen, 070-572 25 80 Mona

KONSTANTIN GRCIC, bänk "Traffic" för Magis

Värdering: 3 000

Bud: 450 SEK

PIERRE FORSELL, 3 st ljusstakar, Skultuna, nr 120, 1900-talets andra hälft

Värdering: 500

Bud: 250 SEK

SKEPPARKAVAJ, dam, Bäckmans Norrköping, 1900-talets slut

Värdering: 300

Bud: 500 SEK

BARPALLAR, 4 st, Offecct, 2000-tal

Värdering: 500

Bud: 0 SEK

Slutar om 7 minuter