Auktioner Glas Gunnel Sahlin, flakong, Kosta Boda Ateljé

Bilder Gunnel Sahlin, flakong, Kosta Boda Ateljé

Gunnel Sahlin, flakong, Kosta Boda Ateljé

310 SEK

Värdering: 500 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Nils Erik Johansson, litografi, signerad, ea, 57x74 cm

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

Silverhalsband med hänge med slipad verneuil rubin, art déco, 1920-tal

Värdering: -

Bud: 280 SEK

BJÖRN WECKSTRÖM, armring, sterlingsilver, "Space Silver", Lapponia, Finland, 1970

Värdering: 4 000

Bud: 3 200 SEK

Gloria oljelampa

Värdering: 400

Bud: 100 SEK