Auktioner Glas 3st skålar, Orrefors

Bilder 3st skålar, Orrefors

3st skålar, Orrefors

200 SEK

Värdering: 500 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, utsikt från Ölsta. Olja på pannå, 45x55 cm, yttermått inklusive ram: 65x73 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

Utomhusarmatur.

Värdering: -

Bud: 60 SEK

Ångermanland

Hylla med lådor Uno & Östen Kristiansson, Luxus, Lövträ. Längd: 38 cm. Djup: 25 cm. Höjd: 25 cm

Värdering: -

Bud: 500 SEK

Oljemålning Karl-Göte Sernius Andersson (1904-1959), Sverige. Signerad, snöskottarna. Olja på pannå, 103x87 cm, yttermått inklusive ram: 117x100 cm

Värdering: -

Bud: 500 SEK