Bilder BÄGARE, silver, England, 1800-/1900-tal, vikt ca 223 g

BÄGARE, silver, England, 1800-/1900-tal, vikt ca 223 g

1200 SEK

Värdering: 1 500 SEK

Etui av läder, höjd ca 14,5 cm

Gunghäst Gemla, 1900-talets första hälft

Värdering: -

Bud: 2 200 SEK

Slutar om 9 timmar 17 minuter

Stop silver, Barock-stil, GAB

Värdering: -

Bud: 5 000 SEK

Slutar om 9 timmar 17 minuter

Mårten Andersson färglitografi "Brudparet" signerad

Värdering: -

Bud: 6 600 SEK

Slutar om 9 timmar 17 minuter

Bokskåp sekelskiftet

Värdering: -

Bud: 1 500 SEK

Slutar om 9 timmar 18 minuter