Bilder HERBERT SNELL (1860-1936), olja på pannå, otydligt signerad

HERBERT SNELL (1860-1936), olja på pannå, otydligt signerad

250 SEK

Värdering: 300 SEK

Landskap, 28 x 32 cm

KARAFF & DESSERTSKÅLAR H:17 cm D:11 cm

Värdering: -

Bud: 50 SEK

FILMPLANSCH 66*33 cm

Värdering: -

Bud: 325 SEK

parti BÖCKER mat

Värdering: -

Bud: 50 SEK

FILMPLANSCH 46*31 cm

Värdering: -

Bud: 90 SEK