Bilder GUNNAR LINDBERG (1915-1997), olja på pannå, signerad och daterad -55
Landskap, ca 40 x 32 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 50 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 250 SEK