Bilder OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad och daterad -44
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på pannå, signerad och daterad -44
Kustlandskap, otydligt signerad, ca 52 x 59 cm