Bilder ÅKE WICKSTRÖM (född 1927), olja på duk, signerad
Sällskap i interiör, "Vekerum", "Amanda fyller, händelse 1943", ca 32 x 38 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 2 800 SEK
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 550 SEK