Bilder MATTA, Kelim, ca 297 x 199 cm

MATTA, Kelim, ca 297 x 199 cm

900 SEK

Värdering: 3 000 SEK

Klassiskt geometriskt mönster

parti LP-SKIVOR

Värdering: -

Bud: 0 SEK

FILMPLANSCH 46*31 cm

Värdering: -

Bud: 225 SEK

TAVLOR akvareller A.Forsberg Största 50*40 cm (osignerade)

Värdering: -

Bud: 50 SEK

FILMPLANSCH 46*31 cm

Värdering: -

Bud: 90 SEK