Bilder SEKRETÄR, 1800-talets andra hälft
Fanerad med mahogny och intarsiadekor, skrivklaff med bakomliggande lådinredning, höjd 122, 84 x 46 cm
Slutar om 9 timmar 57 minuter
Slutar om 9 timmar 58 minuter
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 9 timmar 58 minuter