Bilder SÄNGBORD, 1800-/1900-tal
Fanerat medd mahogny, lös skiva av marmor, höjd ca 77, 40 x 40 cm
Slutar om 3 timmar 59 minuter
Slutar om 4 timmar
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 6 600 SEK
Slutar om 4 timmar