Bilder SALONGSBORD, Louis VIX-stil, 1900-talets första hälft, skiva av cararramarmor
SALONGSBORD, Louis VIX-stil, 1900-talets första hälft, skiva av cararramarmor
Förgyllt och bronserat, skiva med profilerad kant, höjd ca 75, 95 x 65 cm