Bilder Karl Gustaf Nilson, Litografi
Saknar glas, Små skador
Slutar om 7 timmar 39 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 7 timmar 41 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 7 timmar 43 minuter