Bilder Omega Seamaster, damur, stål

Omega Seamaster, damur, stål

2200 SEK

Värdering: 700 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

Skål på kolonner CG Hallberg, omkring 1900, nysilver, glasinsats, diameter: 29, höjd: 28 cm

Värdering: -

Bud: 400 SEK

Schatull mahogny. Längd: 76 cm. Djup: 45 cm, höjd: 48 cm

Värdering: -

Bud: 350 SEK

Byrå Med stenskiva och spegel. Bredd: 130 cm. Djup: 41 cm, höjd: 90 cm

Värdering: -

Bud: 900 SEK

Oljemålning Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x30 cm, yttermått inklusive ram: 81x50 cm

Värdering: -

Bud: 1 900 SEK