Auktioner Belysning Borens, Golvlampa, krom och vit metall

Bilder Borens, Golvlampa, krom och vit metall

Borens, Golvlampa, krom och vit metall

1300 SEK

Värdering: 500 SEK

Luleå Auktionsverk

Upplagsvägen 26 D
972 53 Luleå
Norrbotten

info@luleaauktionsverk.se
070-551 58 08

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, olja på duk, 1800-tal

Värdering: 4 000

Bud: 750 SEK

VÄGGLAMPOR, 1 par, mässing, 1900-talets andra hälft

Värdering: 600

Bud: 0 SEK

BERNHARD HANDELL, färglitografi, signerad och numrerad

Värdering: 300

Bud: 0 SEK

BANKETTER, 1 par, empirstil, 1800-/1900-tal

Värdering: 2 500

Bud: 1 800 SEK

Slutar om 7 minuter