Bilder Fritz Jakobsson, olja på duk, stilleben, daterad 1990
Slutar om 6 timmar 45 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 6 timmar 47 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 6 timmar 49 minuter