Bilder GUSTAF BRUSEWITZ (1812-1899)
Historisk scen, signerad, olja på duk uppfodrad på pannå, bildmått 75 x 101 cm - Proveniens: Siw Malmkvist och Fredrik Ohlsson
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 5 timmar 53 minuter
Slutar om 5 timmar 54 minuter