Bilder Armbandsur, herr

Armbandsur, herr

500 SEK

Värdering: - SEK

2 st, Tissot, samt Citizen, quartzur, bruksslitage, går ej

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

COGNAC- OCH WHISKYGLAS, 9 st, glas, 1900-talets andra hälft

Värdering: 300

Bud: 150 SEK

DUKAR, 4 st, linnedamast, 1900-tal

Värdering: 600

Bud: 650 SEK

VASER, ett par, glas, Josef Inwald, Rudolf Schöttler, Tjeckien, 1900-tal

Värdering: 400

Bud: 200 SEK

BORDSLAMPA, mässing och glas, 1900-/2000-tal

Värdering: 300

Bud: 100 SEK

Slutar om 6 minuter