Auktioner Guld, Silver & Smycken Halscollier, Barbro Littmarck, W.A Bolin

Bilder Halscollier, Barbro Littmarck, W.A Bolin

Halscollier, Barbro Littmarck, W.A Bolin

3000 SEK

Värdering: - SEK

Sterlingsilver, längd ca 37 cm, fint skick

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

Oljemålning Olle Qviström (1934-2023), Sverige. Stilleben med glas. Signerad, oramad. Olja på duk, 90x70 cm

Värdering: -

Bud: 250 SEK

Skål Orrefors, Gunnar Cyrén (1931-2013), Sverige. För nit och redlighet. . , diameter: 24 cm, höjd: 14 cm

Värdering: -

Bud: 450 SEK

Bordslampa metall/Glas. Höjd: 44 cm

Värdering: -

Bud: 800 SEK

ARMBAND, 18k guld, svenska stämplar NSE år 2000, vikt ca 16,5 g

Värdering: 7 000

Bud: 8 000 SEK