Bilder Olja på pannå, Rolf johansson
Naturmotiv med havsvik, signerad, bildmått 52 x 63 cm.
Slutar om 3 timmar 10 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 3 timmar 12 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 timmar 14 minuter