Bilder Mässingsljusstakar, 1900-tal
5 st. därav en stämplad W.M.F. No 20, en Ystad Metall, höjd 20 - 23 cm. Fint skick.
Slutar om 10 timmar 29 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 10 timmar 31 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 10 timmar 33 minuter