Bilder Akvarell, Oscar Reutersvärd
Abstrakt motiv, signerad, bildmått 31 x 24 cm.
Slutar om 6 timmar 48 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 6 timmar 50 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 6 timmar 52 minuter