Bilder Stor pastell, Carl Fredrik von Saltza
Kvinna vid grind, signerad, samt daterad 1885, bildmått 177 x 136 cm, rammått 197 x 157 cm. Ej examinerad ur ram.
Slutar om 3 timmar 1 minut
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 3 timmar 3 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 3 timmar 5 minuter