Bilder Askfat/skål, Rörstrand
Tidigt 1900-tal. längd 13,5 cm, smärre slitage
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK
Värdering: 5 000 SEK
Högsta bud:Bud: 5 800 SEK