Bilder Färglitografi, van Dongen
Kvinnoporträtt, signerad, bildmått 52 x 45 cm. Ej examinerad ur ram.
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 100 SEK
Oljemålning Tomas Mandel (f. 1923), Sverige. Vid Åsögatan. Signerad. Olja på duk, 20x24 cm, yttermått inklusive ram: 35x40 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 150 SEK