Auktioner Möbler Skrivbord

Bilder Skrivbord

Skrivbord

200 SEK

Värdering: - SEK

1900-talets mitt, senare bemålning, skiva med plastfilm, 3 utdragslådor, 94 x 57 cm, höjd 75 cm. Bruksslitage/slitage.

Göteborgs Auktionskammare

Sisjö Kullegata 6
421 32 Göteborg

info@gbgak.se
Tel: 072-32777 64 Värdering, inlämning. 072-327 77 34 Fakturering, utlämning

IRISH-COFFEE GLAS 4st. H:13,5 cm Nytt

Värdering: -

Bud: 70 SEK

Pastell Gunnar Notini (1883-1952), Sverige. Signerad, skymning, 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 25x33 cm

Värdering: -

Bud: 800 SEK

Färglitografi Stefan W Igelström (f. 1953), Sverige. Komposition med jordgubbar vid stranden. Signerad, färglitografi, numrerad, 92/275. Bladets mått: 53x78 cm, oramat löst blad

Värdering: -

Bud: 100 SEK

Kanna Koppar, Birger Eriksson, Falun. Höjd: 23 cm

Värdering: -

Bud: 100 SEK