Bilder Skrivbord
Skrivbord
1900-talets mitt, senare bemålning, skiva med plastfilm, 3 utdragslådor, 94 x 57 cm, höjd 75 cm. Bruksslitage/slitage.
Pastell Gunnar Notini (1883-1952), Sverige. Signerad, skymning, 17x23 cm, yttermått inklusive ram: 25x33 cm
Värdering: - SEK
Högsta bud:Bud: 800 SEK