Bilder Klockor m.m.
Dam- samt herrarmbandsur, savonett med kedja, Seiko m.m. Klocklänkar, klockaskar, Certina, Eterna, slitage, skador.
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 600 SEK
Slutar om 16 timmar 4 minuter
Slutar om 16 timmar 5 minuter