Bilder Ljusstakar, 17/1800-tal
3 par, höjd 11 - 17, slitage, skador, samt lagningar.
Slutar om 9 timmar 10 minuter
Värdering: 2 500 SEK
Högsta bud:Bud: 1 600 SEK
Slutar om 9 timmar 12 minuter
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK
Slutar om 9 timmar 14 minuter