Bilder Bokskåp
1900-talets första hälft, björk, 2 skjutdörrar i glas, med bakomliggande hyllförvaring. 207 x 36 cm, höjd 136 cm, smärre bruksslitage.
Värdering: 4 000 SEK
Högsta bud:Bud: 900 SEK
Värdering: 1 800 SEK
Högsta bud:Bud: 900 SEK
Värdering: 6 000 SEK
Högsta bud:Bud: 2 800 SEK