Bilder Vas, Gunnar Nylund, Rörstrand
Chamotterat stengods, stämpelsignerad, höjd 16 cm, bra skick, men ett minimalt nagg i fotring.
Värdering: 1 000 SEK
Högsta bud:Bud: 0 SEK